




Садок Breeze 1,7 м Круглий з пластиковими ручками й алюмінієвими кільцями (Прогумований)
Розміри: 170х40 (Діаметр) см;
Садок має круглу форму. Всі кільця оброблені алюмінієм для беготіння перетирань сітки об каміння. Сітка виготовлена з міцного капрона зеленого кольору, покритого гумою.
Розмір комірки — 8 мм.
Садок обладнується пластиковими ручками на горловині за принципом сумки.
Кількість секцій — 4 шт.
У садка застібається горловина і є ручки для зручності підняття риби.
Чому варто замовляти саме у нас:
- Ми завжди перевіряємо товар на наявність дефектів перед відправленням;
- Вирушаємо посилки в максимально швидкі терміни;
- Перед відправленням завжди зв'язуємося з клієнтом для уточнення деталей на замовлення;
- Клієнт завжди отримує те, що хотів;
- У нас широкий асортимент товару та його наявність на складі;
Вирушаємо перевізниками в Україні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Breeze |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Садок |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 40 см |
| Розмір комірки | 8 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 1.7 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 749,85 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2064
Садок Breeze 1,7 м Круглий з пластиковими ручками, Алюмінієві кільця (Прогумований)
749,85 ₴
Показати оптові ціни- +380982582587
- +380 (98) 258-25-87Менеджер
- +380 (50) 755-31-00Менеджер
- +380 (63) 063-36-16

