




Садок Breeze 1,3 м Круглий з пластиковими ручками й алюмінієвими кільцями (Прогумований)
Розміри: 130х40 (Діаметр) см;
Садок має круглу форму. Всі кільця оброблені алюмінієм для захисту від перетирань сітки об каміння. Сітка виготовлена з міцного капрона зеленого кольору, покритого гумою.
Розмір комірки — 8 мм.
Садок обладнується пластиковими ручками на горловині за принципом сумки.
Кількість секцій — 3 шт.
У садка застібається горловина і є ручки для зручності підняття риби.
Чому варто замовляти саме у нас:
- Ми завжди перевіряємо товар на наявність дефектів перед відправленням;
- Вирушаємо посилки в максимально швидкі терміни;
- Перед відправленням завжди зв'язуємося з клієнтом для уточнення деталей на замовлення;
- Клієнт завжди отримує те, що хотів;
- У нас широкий асортимент товару та його наявність на складі;
Вирушаємо перевізниками в Україні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Садок |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 40 см |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина в розкладеному вигляді | 1.3 см |
| Розмір комірки | 8 мм |
| Виробник | Breeze |
- Ціна: 614,28 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2925
Садок Breeze 1,3 м Круглий із пластиковими ручками, Алюмінієві кільця
614,28 ₴
Показати оптові ціни- +380982582587
- +380 (98) 258-25-87Менеджер
- +380 (50) 755-31-00Менеджер
- +380 (63) 063-36-16
