



Сані для зимової риболовлі Касатка
870х460х160 мм (ДхШхВ)
Сані — необхідна річ в арсеналі зимового рибалки. Дає змогу з легкістю розмістити багато речей і звільнити руки. Є гарним придбанням для різнопланової розвідувальної риболовлі, коли заздалегідь невідомо, на які снасті доведеться ловити та які відстані пройти.
Внутрішній габарит саней реально великий, що дає змогу розмістити безліч рибальських аксесуарів.
Корпус виготовлений із товстого та міцного морозостійкого поліпропілену.
Дно має складну форму у вигляді полозів, щоб зменшити контакт тертя об поверхню та додати жорсткості дна.
Чому варто замовляти саме у нас:
- Ми завжди перевіряємо товар на наявність дефектів перед відправленням;
- Відправляємо посилки в максимально швидкі терміни;
- Перед відправленням завжди зв'язуємося з клієнтом для уточнення деталей по замовленню;
- Клієнт завжди отримує те, що замовляв;
- У нас широкий асортимент товару та його наявність на складі;
Відправляємо перевізниками по Україні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 870 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 160 мм |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
| Вага | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Санки |
- Ціна: 2 492 ₴
